انیمیشن |انیمیشن تبلیغاتی

تولید انیمیشن تبلیغاتی و یا یک موشن گرافیک میتواند کسب و کار شما را متحول کند

اگر شما هم تصمیم دارید برای معرفی کالا و خدمات خود اقدام به تولید انیمیشن تبلیغاتی کنید، بهتر است با مشاورین ما مشورت نمایید

انیمیشن تبلیغاتی

یک انیمیشن تبلیغاتی می‌تواند هر چیزی، از دموی یک محصول گرفته تا یک تصویر در حال حرکت، باشد. محتوای ویدیویی نهایی ممکن است در قالب فایل گیف، کد اچ‌تی‌ام‌ال یا یک ویدیوی کوتاه عرضه شود. فرمت مورد استفاده بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها در نحوه پخش، اهمیتی ندارد. آن چه به طور واضح در تیزرهای انیمیشن تبلیغاتی شرکت‌های بزرگ مشاهده کرده‌ایم، تلاش آن‌ها برای کوتاه‌تر و ساده‌تر کردن ویدیوهای تبلیغاتی این چنینی است.

انیمیشن تبلیغاتی هشدارهای بانکی

این پروژه به سفارش بانک ملت تولید شده است.

این سبک روشی قدرتمند و بسیار پربازده است، چرا که با استفاده از آن قادر به سرگرم کردن مخاطب در زمانی کوتاه خواهید بود. وقتی برای معرفی کسب و کار خود، به انیمیشن یا موشن گرافیک رو می‌آورید، آزادی عمل بسیار زیادی در اختیار دارید، به طوری که هر ایده خلاقانه‌ شما تبدیل به یک محتوای ویدیویی خواهد شد. محتوا توصیه های امنیتی پلیس فتا را و بانک ملت در قلب کار مقابل توسط تیم کاما تهیه و تولید شده است، که  از تکنیک های مختلف در آن استفاده شده است.

انیمیشن تبلیغاتی کارشامال

این پروژه به سفارش باشگاه مشتریان بانک ملت تولید شده است.

انیمیشن‌سازی با گذر زمان بیشتر و بیشتر پیشرفته کرد. به موازات آن، دسترسی و امکان استفاده از آن نیز برای افراد و شرکت‌های بیشتری فراهم شد. امروز استفاده از انیمیشن تبلیغاتی به منظور برندسازی محدود به شرکت‌های بزرگ نبوده و هر کسب و کار کوچکی قادر به بهره بردن از آن‌ به نفع خود است. از طرفی به خاطر نرم افزارها و ابزارهای حرفه‌ای جدید، ساخت یک انیمیشن تبلیغاتی به زمان چندان زیادی نیاز ندارد. در این کلیپ به معرفی طرح بزرگ کارشامل پرداخته شده و از مزیت های و امکانات آن رو نمایی شده است.

طرح پرنیان

این پروژه به سفارش بانک ملت تولید شده است.

۹۰ درصد اطلاعات منتقل شده به مغز ما بصری است. این دسته اطلاعات ۶۰ هزار مرتبه سریع‌تر از متن پردازش می‌شوند. در دنیای محتوا، عقیده بر این است یک عکس، بهتر از هزاران کلمه یک مفهوم را منتقل می‌کند. توانایی یک ویدیو در این زمینه در مقایسه با عکس، غیر قابل مقایسه است. ساخت ویدیوی تبلیغاتی بسیار موثرتر از ارتباط کلامی با مخاطبان بوده و دیگران را بیشتر به همکاری و تلاش برای شناخت شما متقاعد خواهد کرد. تیزر تهیه شده معرفی محصول جدید بانک ملت با نام طرح پرنیان است.

انیمیشن تبلیغاتی پی تیکت

این پروژه به سفارش پی تیکت تولید شده است.

ساخت انیمیشن یعنی فرآیند ایجاد توهم حرکت و تغییر بوسیله نمایش سریع یک سلسله از تصاویر ثابت که تفاوت جزئی با هم دارند. انیمیشن و یا پویانمایی ، هنر جان بخشیدن به اشکال و تصاویر ثابت ، ساخت ویدیوی کوتاه است.
انیمیشن سازی یکی از بهترین راه های تولید محتوا برای سایت یا شبکه های اجتماعی است زیرا بیشتر مردم ترجیح می‌دهند یک ویدیو ۱ دقیقه‌ای را مشاهده کنند تا یک متن یک صفحه ای را بخوانند . در نتیجه می‌توانند محتوای خود را به گوش تعداد بیشتری از مخاطبان خود برسانند. انیمیشن یک ابزار کارآمد در جهت برندسازی خواهد بود برند بودن به مصرف کنندگان قدرت انتخاب بهتر، بیش تر و راحت تری خواهد داد

انیمیشن ها به دو دسته دو بعدی و سه بعدی تقسیم می شوند.به طور معمول، اثر انیمیشن با یک دنباله سریع از تصاویر متوالی که حداقل از یکدیگر متفاوت است، به دست می آید.
درباره انیمیشن تبلیغاتی

انیمیشن یک رسانه پویا است که در آن تصاویر یا اشیاء دستکاری می شوند تا به عنوان تصاویر متحرک ظاهر شوند. در انیمیشن سنتی، تصاویر بر روی ورق های سلولوئید شفاف به صورت کشیده شده و یا نقاشی شده اند تا عکس گرفته شوند و بر روی فیلم نمایش داده شوند. امروزه اکثر انیمیشن ها با تصاویر کامپیوتری (CGI) ساخته می شوند.
تولید انیمیشن تبلیغاتی به دو دسته دو بعدی و سه بعدی تقسیم می شوند.به طور معمول، اثر انیمیشن با یک دنباله سریع از تصاویر متوالی که حداقل از یکدیگر متفاوت است، به دست می آید.
به غیر از فیلم های کوتاه، فیلم های سینمایی، GIF های متحرک و دیگر رسانه های اختصاص یافته به تصاویر متحرک در صفحه نمایش، انیمیشن نیز به شدت برای بازی های ویدئویی، گرافیک حرکت ، جلوه های ویژه و همچنین در صنعت تبلیغات به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه اکثر در تیزر تبلیغاتی از تکنیک انیمیشن برخوردارند که جلوه بصری زیبایی به تیزر تبلیغاتی داده تا تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد.

به طور ساده، یک انیمیشن تبلیغاتی، ویدیو یا تصویری تکرارشونده به صورت حلقه‌ای بوده و در آنلاین مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش تبلیغات از سال‌ها پیش مرسوم شده است، اما با توجه به پی بردن کسب و کارها به قدرت بالای نفوذ آن در ذهن کاربران، مدیران بیزینس‌های بیشتری به آن رو می‌آورند.

استفاده از انیمیشن در تبلیغات معمولا در قالب یک حلقه تکرارشونده به صورت بینهایت است، به طوری که بعد از رسیدن به آخرین فریم، پخش به صورت یکپارچه از اولین فریم ادامه پیدا کند. کاربر نباید در ابتدا متوجه این تکرار شود. در این نوع ویدیوهای تبلیغاتی می‌توان هر نوع محتوایی، از اعلام در راه بودن یا معرفی یک محصول جدید گرفته تا نحوه استفاده از محصولات کنونی، را گنجاند.

ابتدای سال ۲۰۱۸ شرکت فیس بوک اعلام کرد امکان ارائه انیمیشن‌هایی در قالب فایل GIF به جای بنرهای تصویری و ثابت توسط شرکت‌های همکار، به منظور تبلیغات بنری در شبکه اجتماعی فیس بوک، فراهم شده است. تحقیقات نشان داده کاربران، در مقایسه با یک محتوای بصری ثابت و استاتیک، بیشتر به تحرک و پویایی توجه می‌کنند. مزیت ساخت انیمیشن تبلیغاتی به جای ویدیوهای عادی این است که نیازی به کلیک کردن روی دکمه پخش وجود نداشته و ابتدا و انتهایی وجود ندارد؛ مادامی که کاربر در صفحه قرار دارد، مجموعه‌ای از فریم‌های بهم چسبیده را مشاهده خواهد کرد.

امروز فید شبکه‌های اجتماعی همچون فیس بوک و لینکدین، مملو از محتواهای اسپانسر شده، محتواهای تولید شده به دست صفحه‌های مورد علاقه و مخصوصا محتواهای ایجاد شده توسط دوستان و همکارانتان است. به همین دلیل به منظور جلب توجه یک کاربر پیش از اسکرول کردن و رد شدن وی از بخش کنونی در صفحه، دو یا سه ثانیه بیشتر فرصت ندارید. به همین دلیل در زمان ساخت انیمیشن تبلیغاتی باید تلاش کنید زمان آن را به ۵ الی ۶ ثانیه کاهش بدهید. به عنوان نمونه شرکت Pearl Capital در پلتفرم‌های مختلف، از انیمیشن تبلیغاتی زیر به منظور معرفی اپلیکیشن موبایل خود استفاده کرده است.

دلایل ساخت انیمیشن تبلیغاتی توسط کاما

    • کم هزینه و ذخیره زمان

 

    • کم هزینه و مقرون به صرفه

 

    • ‎ساخت چهره ای به یادماندنی از برند شما

 

  • ساخت تبلیغات با هـدف تسخیر فکر و خیال مخـاطب
انیمیشن ها به دو دسته دو بعدی و سه بعدی تقسیم می شوند.به طور معمول، اثر انیمیشن با یک دنباله سریع از تصاویر متوالی که حداقل از یکدیگر متفاوت است، به دست می آید.

برخی کارهای تولید شده

طراحی-ساخت-موشن-گرافیک

موشن گرافیک بانک ملت

طرح پرنیان کارت ملت

موشن گرافیک – طراحی کارکتر
موشن-گرافیک

موشن گرافیک بانک ملت

روش های حفاظت از رمز حساب و کارت های بانکی
 موشن گرافیک – طراحی کارکتر
موشن-گرافیک

موشن گرافیک باشگاه مشتریان بانک ملت

طرح کارشامال باشگاه مشتریان بانک ملت
 موشن گرافیک – کارکتر اختصاصی- لوگوموشن
موشن-گرافیک

موشن گرافیک بانک ملت

همراه بانک جدید ملت

موشن گرافیک – لوگو موشن